Toulky Marta

Austrálie 2007 - 2010
PŘÁNÍ

             Ať jste kde jste na téhle modré kouli, přejeme Vám všem Vánoce takové, jaký by měl být celý náš rok a vlastně celý náš život: naplněné Štěstím, Láskou, Tolerancí a snahou o Porozumění jeden druhému.
             Já právě takové období v životě nyní prožívám, užívám si ho a patřičně si vážím každé minuty. Kdyby to bylo možné, klidně bych se s Vámi všemi o kus mého Štěstí podělila. Myslím si totiž, že Štěstí a Láska jsou jako "hrnečku vař" - čím víc rozdáš, tím víc máš.
             Ovšem jediné, co lze poslat přes internet, jsou slova a obrázky. Tak jsem z nich alespoň s Láskou vytvořila dětskou knížku. Tentokrát o Africe. Můžete si ji stáhnout a vytisknout. Přidávám i tu minulou o Austrálii.
             Původní myšlenka knížky byla taková, že náhradní díly ke zvířátkům budou na samolepkách, ale to až třeba jednou najdu vydavatele. Zatím prostě musíte stříhat. Snad se i přesto bude líbit Vašim dětem (vnoučatům, neteřím, synovcům... doplňte si podle potřeby).

Hezké Vánoce a v novém roce se mějte krásně, krásnějc a nejkrásnějc
a buďte šťastní
přejí Marta a David

PF 2011

P.S. Nedávno jsem četla citát o životě, který se mi líbil natolik, že se s Vámi o něj chci podělit:
            "Na začátku jsme nic, na konci jsme nic, tak proč děláme takový povyk uprostřed?!"


Naše Teta Popleta vyrazila do světa 1 Austrálie .....zobrazit detailNaše Teta Popleta vyrazila do světa 2 Afrika .....zobrazit detail